Yol Yardım

Bayındır Oto Çekici

Bayındır oto çekici firmamız, İzmir’in ilçelerinden bir tanesi olan Bayındır ve çevresinde araç sahiplerine ve sürücülerine hizmet vernekte olan kaliteli bir oto çekici firmasıdır. Bayındır oto çekici firmamız, bu konumda yolda kalan, aracı arızalanan, kaza geçiren ve benzeri durumlarda mağdur olan tüm sürücülerin en kısa sürede ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

İzmir’in Bayındır ilçesi, merkez bir ilçe olmadığı için başta yol yardım hizmetleri olmak üzere pek çok araç hizmetine 24 saat kesintisiz olarak ulaşabilmek mümkün değildir. Bu sebeple İzmir’in Bayındır ilçesinde yaşayan araç sahipleri ve sürücülerin ya da sıklıkla Bayındır ilçesini güzergah olarak kullanan kişilerin, aksi durumlarda mağdur olmaması için Bayındır oto çekici numarası bilgisini cep telefonlarında ya da araçlarında bulundurulması gerekmektedir. Böylelikle ihtiyaç duyulması anında kolaylıkla Bayındır oto çekici firması na ulaşılabilmektedir.

Bayındır Oto Çekici Hizmetleri

Bayındır oto çekici hizmetleri yalnızca oda çekim ile sınırlı değildir. Bunun dışında Yol Yardım hizmetleri kapsamında pek çok hizmet, araç sahipleri ile sürücülere firmamız tarafından sunulmaktadır. Bayındır oto çekici firmasının hizmetleri arasında araç kurtarma, vinç kiralama, vinç yardım, tekne taşıma, oto lastik yol yardımı, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri bulunmaktadır. Görüldüğü üzere hangi araç tipi olursa olsun ve hizmet olursa olsun Bayındır oto çekici firması tarafından sağlamaktadır.

 

Bayındır oto çekici firması tarafından yalnızca binek araçlar için hizmet verilmemektedir. Binek araçlar dışında ağır vasıta araçlar içinde firmamız tarafından sürücülere pek çok hizmet verilmektedir. Tır, kamyon, motosiklet, midibüs, tekne, tır dorse ve minibüs araçlar için de gerekli durumlarda, gerekli yol yardım hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Bayındır Oto Çekici Fiyatları

Bayındır oto çekici fiyatları standart değildir çünkü işlem yapılacak olan araçlara ve talep edilecek olan hizmete göre fiyatlar farklı belirlenmektedir. Dolayısı ile Bayındır oto çekici firmasının fiyatları hakkında net bir bilgiye sahip olunması için iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 

Bayındır oto çekici firması yolda kalmış olan tüm sürücülere en uygun fiyatları sunan oto çekici firmaları arasında yer almaktadır. Ayrıca firmanın kaliteli hizmet vermesi ve müşteri odaklı olarak çalışması nedeniyle oto çekici firmaları arasında, Bayındır oto çekici en fazla tercih edilen firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü Bayındır oto çekici firması kendisi ile iletişim kuran ve araçlarının bulunduğu yer hakkında bilgi veren tüm sürücülerin yanına en kısa sürede ulaşmaktadır. Konumdan alınan araçlar, güvenle ve firma garantisi altında belirlenen noktaya teslim edilmektedir.

Kesintisiz Hizmette Bayındır Oto Çekici

Yol yardım ve araç kurtarma ile oto çekici işlemlerinde kesintisiz olarak hizmet veren firmaların başında Bayındır oto çekici firması gelmektedir. Çünkü Bayındır oto çekici firması sadece Bayındır’da değil İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet gösteren bir firmadır. Dolayısı ile yılın hangi gününde, ne zaman oldu farketmeksizin ihtiyaç durumunda Bayındır oto çekici firması hizmetleri ile sürücülerine destek olmaktadır. Aynı zamanda firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile anlaşması vardır. Araçları için bu sigorta şirketlerinden hizmet alan araç sahiplerinin yolda kalması durumunda sigorta firması, Bayındır oto çekici ile bağlantıya geçmektedir.

 

Bayındır oto çekici firmamız tüm araçlarda, marka ayrımı yapmaksızın hizmet vermektedir. Firmamızın yoğun olarak hizmet verdiği araç markalarının başında; Nissan, BMW, Audi, Dacia, Peugeot, Renault, Seat Mercedes, Honda, Volkswagen ve Toyota gelmektedir. Bu marka dışındaki tüm marka araçlar için de tüm hizmetlerimiz verilmektedir. Eğer siz de güvenle tercih edebileceğiniz, kaliteli hizmet alabileceğiniz, 7/24 ulaşılabilir olan bir oto çekici firması arıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı