Yol Yardım

Bartın Oto Çekici ve Acil Yol Yardım Servisi

Bartın oto çekici firmamız profesyonel çalışanlarımız ile birlikte her türlü minibüs, midibüs, dorse, vinç, kamyon, tır ya da diğer ağır vasıta araçların yol yardımı ve oto kurtarma hizmetlerini başarılı ve güvenli bir şekilde yürütebilmektedir. Firmamızdan Bartın’ın her bölgesi için günün herhangi bir zaman dilimi içerisinde hizmet alabilmeniz mümkün olabilecektir. 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmamız, yaşanabilecek mağduriyetinin minimum zaman dilimi içerisinde sonlandırılabilmesini sağlayacaktır.

Firmamız ile irtibata geçmeniz durumunda aracınızın bulunduğu bölgeden alınarak sizin istediğiniz yere sevk edilebilecektir. Bunun yanı sıra Bartın oto çekici firmamıza yalnızca yol yardım ve oto çekici hizmetleri için değil; oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç kiralama, oto lastik tamiri, vinç yardım ve iş makinesi taşıma gibi pek çok hizmeti alabilmek için başvurabilirsiniz. Verdiğimiz uygun fiyat garantisi sayesinde müşterilerimiz üst düzey hizmet alırken, bu hizmet için oldukça cüzi bir ücret vereceklerdir. Hizmet içeriğine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermekte olup, anlaşmalı olduğumuz araç markaları ve sigorta şirketleri de bulunmaktadır.

Bartın Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Hizmeti

Bartın oto çekici firmamız, iş ve müşteri memnuniyetini esas alan başarılı hizmeti sonrasında başarılı olan ender Oto çekici firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Sunmuş olduğumuz geniş ve başarılı hizmet içeriği sayesinde müşterilerimizin araçları güvenli ve garantili bir şekilde çekilebilecek ve gerekli adrese ulaşarak tamirat ya da bakımı görebilmesi mümkün olabilecektir. Araç kurtarma ve oto çekici hizmetleri verdiğimiz Bartın’da ulaşım sağlayabildiğimiz ilçeler arasında;

 • Amasra,
 • Kurucaşile,
 • Ulus ilçeleri bulunmaktadır.

Firmamız Bartın’ın merkezi ve yukarıda yer alan bu ilçelerin tüm adreslerine kısa sürede ulaşım sağlanabilecektir. Yol yardımı ve oto kurtarıcı hizmetlerimiz için herhangi bir araç ayrımı yapmadan üst düzey hizmet verebilmekteyiz. Aracınızda oluşabilen herhangi bir arıza, kaza ya da benzeri durumlarda direkt olarak iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilirsiniz. İrtibatınız dahilinde günün her saatinde konumunuza en yakın olan çekicimiz gönderilerek aracınızın kaldığı bölgeden sevk edilme işlemi yapılacaktır. Bartın oto çekici firmamızda bulunan profesyonel ekibimiz otobüs, otomobil ya da motosiklet gibi her tip aracın kurtarımı için hizmet verebilmektedir. Tüm hizmetleri zahmetsizce alabilmeniz için firmamızın çekici numarası bilgilerinizi almanız yeterli olacaktır.

Bartın Oto Çekici Fiyatları

Bartın oto çekici fiyatları aracın cinsi ve marka bilgisine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Özellikle bazı sigorta şirketleri ve araç markaları ile doğrudan yapmış olduğumuz bir anlaşma bulunmaktadır. Bu anlaşma doğrultusunda tüm hizmetler normal fiyattan çok daha uygun fiyatlara denk gelecektir. Fiyat bilgisi için online ekibimiz ya da saha danışman profesyonel iş arkadaşlarımızla irtibata geçmeniz gerekecektir. Verilen hizmete göre fiyat bilgisi de değişkenlik göstermektedir.

Bartın En Yakın Çekici Hizmetleri

Bartın oto çekici firmamız ile irtibat kurulması dahilinde bulunduğunuz konum bilgisi tarafımızca istenecektir. Vermiş olduğunuz konuma en yakın çekici hizmetimizin bulunması kısa sürede aracınızın kurtulmasını sağlayacaktır. Bekleme süresini olabildiğince azaltan firmamız, garantili ve güvenli hizmeti sayesinde müşterilerinin çıkarlarını koruyabilmektedir. Doğa sigorta ya da Allianz şirketleri ile anlaşmanız bulunuyorsa, sigorta şirketlerinizden talep edeceğiniz tüm hizmetler tarafımıza yönlendirilmektedir. Bu nedenle bu sigorta şirketleri ile anlaşması bulunan bireylerin doğrudan bize ulaşabilmesi de mümkün olacaktır. Araç kurtarma ve yol yardım hizmeti alabileceğiniz araç markaları arasında;

 • Honda,
 • Nissan,
 • Ford,
 • Toyota,
 • Seat,
 • Scoda,
 • Peugeot,
 • Mercedes,
 • BMW,
 • Wolksvagen,
 • Audi,
 • Renault,
 • Dacia gibi markaların tamamı bulunmaktadır.

Aracınızın markasının firmamızla anlaşmalı olup olmadığını sorgulayabilmemiz için bizimle irtibat kurmanız gerekecektir. Bartın’ın tüm ilçeleri ve adreslerine verebileceğimiz bu hizmet sayesinde yolda kalan aracınızı uygun çekici fiyatları ile sevk ettirebilir, tamiratı ya da bakımının yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı