Yol Yardım

Balıkesir Araç Kurtarma ve Oto Çekici Servisi

Balıkesir oto çekici firması olarak her türlü araç için yedi gün 24 saat olarak aralıksız hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, tır dorse, motosiklet ve tekne gibi araçların çekilmesini de mümkün kılmaktayız. Vermiş olduğumuz araç çekme hizmetini her araç için tercih etmeniz mümkündür. Araçlarınıza herhangi bir zarar gelmeden itina ile çekme işlemini gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz her türlü araç için çekme hizmetlerimizden güven içinde yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Ağır vasıta ve binek araç farkı olmaksızın her türlü aracı itinalı bir şekilde taşıyabilmek için tüm imkanlarımızı kullanmakta olup, Balıkesir’in her ilçesi için ulaşılabilir olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tatil günleri de dâhil olmak üzere her gün için kesintisiz hizmet alabilmeniz için vizyonumuzu genişletmekte ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve daha kapsamlı bilgi sahibi olmak için profesyonel ekibimizle irtibata geçebilmeniz mümkün olmaktadır. Bulunduğunuz konuma en yakın olan ekiplerimizi size yönlendirerek sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Balıkesir oto çekici firması olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz farklılık göstermekte olup; vinç yardımı, iş makinesi taşıma ve tekne taşıma gibi hizmetlerimizi de sizlere sunmaktayız. Sadece taşıma için değil vinç kiralama işlemleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra araç yol yardımı, oto lastik tamiri, oto lastik yol yardımı gibi hizmetlerimizden de faydalanabilmeniz mümkündür.

Balıkesir Oto Çekici İle En Yakın Çekici Hizmeti Kapınızda

 

Balıkesir oto çekici hizmetimiz ile ihtiyacınız olduğunda en yakın çekici hizmetini kapınıza getirmekteyiz. Geniş çaplı ve büyük bir ekiple yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verme amacı taşımaktayız. Bu kapsamda firmamız ile irtibata geçerek hangi hizmete ihtiyacınız olduğunu paylaşmanız eterli olmaktadır. Sonrasında ise; lokasyon bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz konum bilgisine göre size en yakında olan ekiplerimizi en kısa sürede yönlendirerek kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız. Bu sebeple de günün her saatinde hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Size sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin çeşitlilik göstermesinin yanı sıra; bu hizmetleri alabileceğiniz araç markalarının sayısı da oldukça fazladır. Bu kapsamda; Toyota, Seat, Peugeot, Nissan, Renault, Ford, BMW, Mercedes, Audi, Dacia, Honda, Wolksvagen markaları başta olmak üzere pek çok marka için hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür.

Balıkesir Oto Çekici İle Haftanın Yedi Günü Yol Yardımı Hizmeti

 

Aracınız ile herhangi bir arıza ya da kaza sonrasında yolda kalmanız durumunda Balıkesir oto çekici hizmeti olarak firmamızdan yararlanmanız mümkün olmaktadır. Sadece çekici hizmeti olarak değil, lastik değişimi ve diğer yol yardımları ile ilgili de sizlere destek sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, sizlere en kaliteli hizmeti vermek birincil amacımız olmaktadır.

Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla ise; haftanın yedi günü 24 saat olarak aralıksız çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Oto çekici firmaları arasında ilk sırada yer alan firmamız bünyesinde her türlü sorununuzu çözümlemek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Oto kurtarıcı hizmetimiz için firmamıza ait olan çekici numarası ile bizimle iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Balıkesir Oto Çekici Fiyatları

 

Balıkesir oto çekici fiyatları; alacağınız hizmete göre farklılık gösterebilmektedir. Yol yardımı ve araç kurtarma hizmetleri arasında fiyat farkı olabilmekle beraber, firmamızın hizmet bedeli piyasanın çok altında seyretmektedir.

Fiyat üzerinde rolü olan bir diğer etken ise; sigortalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalardır. Bu kapsamda Allianz ve Doğa sigorta gibi başarısı bilinen sigorta kuruluşları ile yapmış olduğumuz anlaşmalardan da faydalanmanız mümkündür. Almak istediğiniz hizmetin bedeli ile ve sigorta ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek profesyonel ekibimiz tarafından bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı