Yol Yardım

Balçova Oto Çekici

Balçova oto çekici firması, İzmir’in Balçova ilçesi sınırları içinde kaza yapan, yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyan ve oto çekici hizmeti almak isteyen müşterilerine kaliteli hizmetler sunan bir firmadır. Firmamız bünyesinde tüm müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sağlanmaktadır ve daima kaliteli hizmetler verilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamızda oto çekici dahil olmak üzere pek çok hizmete yer verilmektedir.

Balçova oto çekici, İzmir’in bütün ilçelerine hizmet götüren bir firmadır. Dolayısı ile İzmir’in neresinde olursa olsun tüm araç sürücülerine talep edilen hizmet, kısa süre içinde ulaştırılmaktadır. Eğer siz de İzmir’de yaşıyorsanız ya da sıklıkla İzmir ve ilçelerinde seyahatler gerçekleştiriyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü oto çekici firmaları arasında güvenle tercih edilebilecek olan Balçova oto çekici kalitesiyle adından söz ettirmektedir.

Balçova Oto Çekici Hizmetleri

Oto çekici hizmeti ile ön plana çıkan Balçova oto çekici firması bünyesinde, motorlu araç sahiplerinin ihtiyaç duyacağı hemen hemen bütün hizmetler yer almaktadır. Araç sürücülerine yalnızca oto çekici hizmeti vermekle yetinmeyen Balçova oto çekici; vinç kiralama, tekne taşıma, oto lastik yol yardımı, iş makinesi taşıma, oto lastik tamiri ve oto kurtarma faaliyetlerini de yürütmektedir. Kısacası; motorlu araç sahiplerinin ve sürücülerinin ihtiyaç duyabileceği pek çok hizmet, tek çatı altında sağlanmaktadır.

Söz konusu hangi marka araç olursa olsun ne zaman yolda kalacağı, ne zaman arızalanacağı, ne zaman kaza geçireceği ya da ne zaman oto çekim işlemlerine ihtiyaç duyacağı önceden bilinememektedir. Bu sebeple tüm illerde yaşayan araç sürücülerinde olduğu gibi İzmir’de yaşayan ya da İzmir’de seyahat gerçekleştiren tüm sürücülerin telefonlarında oto çekici numarası bulunmalıdır. Bu durum, ihtiyaç anında hemen gereksinim duyulan hizmetin alınmasında etkili olmaktadır.

Balçova Oto Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin talep edeceği hizmete bağlı olarak Balçova oto çekici firmamızın belirleyeceği fiyatlarda farklılıklar yaşanmaktadır. Hem verilecek olan hizmetin niteliği hem de söz konusu araçların nereden alınacağı ve de nereye bırakılacağı, belirlenecek olan fiyatta en etkili unsurladır. Bu sebeple oto çekici fiyatları hakkında kesin bilgi vermek mümkün değildir. Firmamızdan hizmet alacak olan kişilerin telefon ile iletişim kurması ve firma yetkililerimiz ile görüşmesi yeterlidir. Firma yetkililerimiz yapılacak olan görüşmelerde, talep edilen hizmete göre fiyat hakkında bilgi akışını sağlamaktadır.

Balçova oto çekici firmamız Doğa Sigorta ve Allianz sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Bu nedenle, bu sigorta şirketleri ile birlikte çalışan araç sahiplerinin yol yardım hizmetlerine başvurması durumunda sigorta şirketi direkt olarak firmamız ile iletişime geçmektedir.  Zamandan kazanmak ve en kısa sürede hizmet almak isteyen kişiler, gerekli durumlarda direkt olarak firmamızdan destek alabilmektedir. Çünkü kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlarıyla ön plana çıkan Balçova oto çekici firmamız en kısa sürede ihtiyaçları gidermektedir.

Balçova Oto Çekici ile 7/24 Hizmet

Başta yol yardım hizmetleri olmak üzere oto taşıma ve vinç kiralama gibi hizmetleri sunan Balçova oto çekici, kesintisiz olarak İzmir ili içinde faaliyet göstermektedir. Yalnızca binek araçların yol yardım hizmetlerini karşılamakla kalmayan firmamızda ağır vasıta, tır, motosiklet, tır dorse, kamyon, midibüs ve minibüs araçlar için de hizmet sağlanmaktadır. Dolayısı ile motorlu araç sahibi olan herkes, firmamızdan yol yardım hizmetleri alanında hizmet alabilmektedir.

Balçova oto çekici firmasında tüm motorlu taşıtlar için hizmet verildiği gibi bütün markalı araçlar için de hizmet verilmektedir. Mercedes, Toyota, Dacia, Honda, Peugeot, Renault, BMW, Ford, Audi ve geriye kalan tüm markaların oto lastik tamiri ve yol yardım hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı