Yol Yardım

Bakırköy Oto Çekici 7/24 Çekici Hizmeti

Bakırköy oto çekici firması, Bakırköy başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde her türlü çekici hizmeti ile yol yardımı ve taşıma alanlarında alanında uzman ekibiyle yardıma ihtiyacı olan bütün sürücülere hizmet sağlanmaktadır. Gün içerisinde hepimizin vaktinin büyük bir yolda ve trafikte geçmektedir. İstanbul güzelliği ile hepimizi büyülerken trafiği ile hepimizi yoran bir şehir. Trafiğe çıkan araç sayısının hızla arttığı bu güzel şehirde trafik yoğunluğu da hızla artmaktadır. Bu yoğun trafikte sizin de aracınız bozulabilir ve yolda kalabilirsiniz. Aracınızın yolda kalması durumunda alanında uzman ve güler yüzlü ekibimizle sizlere yardımcı olmak için gün ve zaman sınırlaması olmaksızın kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Birçok sürücünün aracının çekilmesi gereken bir durumla karşı karşıya kaldığında aklına gelen ilk soru aracına zarar verilmeden uygun fiyatla çekici hizmeti alıp alamayacağıdır. İşte biz güvenle ve uygun fiyatla hizmet alabilmemiz için varız ve size bir telefon kadar yakınız. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey firmamızı çekici numarası üzerinden bizi aramak olmalıdır.

Midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. Aracınızı, malınızı ve canınızı güvenle teslim edebileceğiniz tecrübeli ekiplerimizle kesintisiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Nerede olursanız olun oto kurtarma çekici yardımının yanı sıra yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetler içinde İstanbul’un tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu hizmetler sadece oto çekici hizmeti ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra hizmetlerimiz arasında araç nakliyesi, acil kurtarıcı, oto yol yardımı, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, oto kurtarıcı, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanları da bulunmaktadır.

Bakırköy Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Bakırköy oto çekici firmamız tecrübeli ve güvenilir ekibi ile İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda firmamızdan güvenle hizmet alınabilirsiniz.

Bakırköy Oto Çekici Fiyatları

Bakırköy oto çekici firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır.

Şirket olarak değerli müşterilerimize hizmet verirken önceliğimiz müşterilerimizin ve trafikteki diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve sizlere en uygun oto çekici fiyatları garantisi ile en hızlı şekilde hizmet vermektir.

Bakırköy Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Bakırköy oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalar ise:

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Wolkswagen,
 • Seat,
 • Audi,
 • Nissan
 • Ford ve diğer bütün araç marka ve modellerinde güvenilir ve de kaliteli hizmetlerimiz ile sizin yanınızdayız.

Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması son derece uygun ve de avantajlı olmaktadır.

Bakırköy oto çekici firması olarak amacımız yoğun İstanbul trafiğinde sizlere en uygun fiyatla en iyi hizmeti sunmak ve sizlere her türlü yol yardımı ihtiyacınızda yardımcı olmaktır. Bizim için öncelik hem sizin hem de diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlayarak en hızlı ve en iyi hizmeti sizlere sunabilmektir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı