Yol Yardım

Bahçelievler Oto Çekici ve Acil Araç Kurtarma Hizmeti 7/24

Bahçelievler oto çekici firması, Bahçelievler ilçesi ile İstanbul’un bütün ilçelerinde yolda kalan veya arızalanan bütün araçlar için profesyonel olarak hizmet sağlanmaktadır. İstanbul’da nüfusun artması ile birlikte trafiğe çıkan araç sayısı da hızla artmakta ve durum İstanbul trafiğinin daha da yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Yoğun ve yorucu İstanbul trafiğinde işe yetişmeye çalışırken veya işten çıkıp evinize ulaşmaya çalışırken sizin de aracınız arızalanabilir ve yolda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak olmalıdır.

Siz de başta midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir.

Bahçelievler oto çekici firması olarak bize ihtiyaç duyduğunuz bütün durumlarda en kısa süre içerisinde aracınızın bulunduğu yere ulaşılmak ve gerekli olan hizmeti sizlere sunmak için alanında uzman ekibimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Aracınızı, malınızı ve canınızı güvenle teslim edebileceğiniz tecrübeli ekiplerimizle kesintisiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterimiz oto kurtarma çekici yardımının yanı sıra yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetlerde İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinden bizi arayabilirsiniz.

Firmamız en yakın çekici konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Bunun dışında ayrıca oto lastik tamiri, iş makinesi taşıma, vinç yardımı, araç nakliyesi, acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardımı, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermekte ve diğer tüm taşıma hizmetleri içinde firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

Bahçelievler Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Bahçelievler oto çekici firmamız tecrübeli ve güvenilir ekibi ile İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda firmamızdan güvenle hizmet alınabilirsiniz.

Bahçelievler Oto Çekici Fiyatları

Firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Bahçelievler oto çekici olarak değerli müşterilerimize hizmet verirken önceliğimiz müşterilerimizin ve trafikteki diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve sizlere en uygun fiyat garantisi ile en hızlı şekilde hizmet vermektir.

Bahçelievler Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Bahçelievler oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalarının arasında:

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Wolkswagen,
 • Audi,
 • Ford
 • Nissan olmakla birlikte bütün araç marka ve modellerinde oto kurtarma firmaları arasında öncü ve de kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ve ek olarak Axa yol yardım ile de anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sigorta şirketlerini aradığınızda da direkt olarak bize yönlendirilme yapılmaktadır. Anlaşmalı olarak çalıştığımız için son derece uygun bir fiyatla hizmet almanız da mümkün kılınmaktadır.

Oto çekici numarası ile de doğrudan bize ulaşabilir ve de taleplerinizi online olarak müşteri hizmetlerimize iletebilir ve de bizden hizmet alabilirsiniz. Uygun oto çekici fiyatları ile sektörde en çok tercih edilen firma olarak öncülük etmekteyiz.

Oto kurtarıcı hizmetlerimiz ile amacımız sizlere en uygun fiyat garantisi ile can ve mal güvenliği önceliğiyle profesyonel ekibimizle birlikte izlere 7 gün 24 saat her an her yerde kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı