Yol Yardım

Bağcılar Oto Çekici 7/24 Araç Kurtarma Servisi

Bağcılar oto çekici firması olarak, Bağcılar başta olmak üzere İstanbul ili sınırları içerisinde oto kurtarıcı hizmeti veriyoruz. Yoğun trafik sebebiyle gün içerisinde İstanbul’da çok fazla kaza meydana gelmekte ve bu kazalar trafik yoğunluğunun daha da artmasına neden olmaktadır. İşte bu yoğun İstanbul trafiğinde aracınızın arızalanması veya bozulması halinde Bağcılar oto çekici firması olarak uzman ekibimizle birlikte sizlere kesintisiz hizmet vermek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Aracınızın yoğun İstanbul trafiğinde yolda kalması durumunda tek yapmanız gereken firmamıza telefon etmek olup uzman ekibimizle en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bağcılar oto çekici firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken önceliğimiz sizin ve diğer yolcuların can ve mal güvenliğini sağlayarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Firmamız için can ve mal güvenliği ile müşterilerimizin sorunlarına çok daha hızlı bir şekilde çözüm bulmak birinci önceliğimizdir. Bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile müşterilerimizin tercih ettiği firmalardan biriyiz.

Yolda kalmış ya da yolda çeşitli mağduriyetler yaşamış olan, yardıma ihtiyaç duyan sürücülere deneyimli operatörlerimiz ile profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon, otobüs ve tır dorse gibi araçların tamamı için yol yardım hizmetleri, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri kapsamında istenilen yerden alınıp, istenilen yere taşınabilmektedir.

Firmamızın sunduğu hizmetler sadece oto çekici hizmeti ile sınırlı olmayıp şehir içi araç nakliyesi, acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardımı, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri gibi alanlarında da hizmet vermektedir.

Sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için uzman ekimizle 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Bağcılar Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Bağcılar oto çekici firmamız kaliteli hizmetiyle İstanbul’da ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız sağladığı profesyonel hizmet sayesinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alınabilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız kesintisiz olarak yol yardım gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyan herkes, Pazar günü dahi fark etmeksizin günün 24 saatinde oto çekici numarası üzerinden iletişim kurarak bizden hizmet alabilmektedir. Oto çekici numaramız üzerinden iletişim kuran herkes en kısa sürede ihtiyaç duyduğu hizmeti sorunsuz olarak alabilme şansına sahip olmaktadır.

  Bağcılar Oto Çekici Fiyatları

Genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat Bağcılar oto çekici, piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Uyguladığımız fiyat politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktayız. Çekici fiyatları ekonomik olduğu ve profesyonel hizmet verildiği için firmamız sektöründe öncülüğünü sürdürerek çalışmalarını devam ettirmektedir.

Bağcılar Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Firma olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm vasıtaların çekim ve taşınma işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Dolayısı ile hizmet verdiğimiz araçlarda marka ayrımı da yapmıyoruz. Şirketimiz bünyesinde tarafımızdan hizmet sunulan araç markaları:

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Wolksvagen,
 • Audi,
 • Ford
 • Nissan olmakla birlikte bütün araç marka ve modellerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Her sürücüye hizmet veren firmamız profesyonel bir ekibe sahip ve de ekonomiktir. Ayrıca Şirketimiz Doğa Sigorta, Axa Yol Yardım ve Allianz ile anlaşmaya varmıştır. Olası bir durumda bizi arayıp anlaşmalı sigorta hizmetlerinden faydalanmak son derece karlı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı