Yol Yardım

Aydın Oto Çekici ve Araç Kurtarma Hizmetleri

Aydın oto çekici firmaları; araç sahibi kişiler için önem teşkil etmektedir. Güvenilir ve yedi gün 24 saat hizmet veren bir firma bulmak, kişilerin dikkat ettiği konular arasında yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz çekici hizmeti ile her türlü aracın çekilmesini mümkün kılmaktayız. Bu kapsamda tır dorse, minibüs, kamyon, kamyonet, midibüs, tır, motosiklet gibi kara araçlarının yanı sıra; tekne gibi deniz taşıtları için de çekici hizmetimizden yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Araçların itinalı bir şekilde taşınması da araç sahipleri için önem teşkil etmektedir. Ağır vasıta ya da binek araç fark etmeksizin her türlü aracınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek için tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Güven çerçevesinde sunduğumuz bu hizmeti; daha da kapsamlı hale getirerek, Aydın’ın her bölgesi için ulaşılabilir olmayı hedeflemekte ve hizmetlerimizi bu vizyona göre şekillendirmekteyiz.

Herhangi bir zaman sınırlaması olmadan, bizlere ulaştığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde bulunmuş olduğunuz konuma ekiplerimiz ulaşmakta ve sorununuzu en titiz şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Aydın oto çekici olarak sizlere sunmuş olduğumuz geniş hizmet seçeneklerimiz arasından siz de ihtiyacınız olan hizmete yönelim sağlayarak kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu kapsamda firmamız sadece araç çekiciliği hizmeti vermemekle birlikte; vinç yardım, iş makinesi taşıma, tekne taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. Taşımacılık üzerine verdiğimiz bu hizmetlerin yanı sıra; araç yol yardımı ve vinç kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Oto lastik tamiri ve oto lastik yol yardımı hizmetlerimiz ile de Aydın bünyesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Aydın Oto Çekici İle En Yakın Çekici Hizmeti Kapınızda

 

Aydın oto çekici hizmetimiz ile ihtiyacınız olduğunda ekiplerimiz anında kapınıza gelmektedir. Firmamız ile irtibata geçerek istediğiniz hizmeti lokasyon bilgileriniz ile birlikte bizlere iletmeniz gerekmektedir. Açık adresinizi ilettikten sonra en kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturmak için ekiplerimiz yola çıkacaktır. Bulunduğunuz konuma en yakın olan çekici ekibimizi sizlere yönlendirerek zaman kaybı yaşama durumunu da minimuma indirmekteyiz. Sistematik bir şekilde çalıştığımız ekibimiz ile sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için yedi gün 24 saat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız bünyesinde alacağınız her türlü hizmet; pek çok araç markası için geçerli olmaktadır. Bu kapsamda; Toyota, Peugeot, Seat, Nissan, Ford, Renault, BMW, Dacia, Wolksvagen, Mercedes, Audi, Honda markaları başta olmak üzere pek çok markadaki araç için hizmet almanız mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuz için, araçlarınızı en itinalı şekilde taşımaya özen göstermekteyiz.

Aydın Oto Çekici İle Haftanın Yedi Günü Yol Yardımı Hizmeti

 

Aydın oto çekici firması olarak oto çekici firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Bunun birincil sebebinin ise; verdiğimiz geniş kapsamlı hizmetler ile güveni ve itinalı çalışmalarımız sonucunda kazanmış olduğumuz müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek mümkündür. Kolay ulaşılabilir bir firma olduğumuz için geniş bir müşteri portföyüne de sahip olduğumuzu söyleyebilmekteyiz. Kısa sürede çözüm odaklı çalışmamızın yanı sıra, haftanın yedi günü 24 saat hizmet verdiğimiz için de müşterilerimizin tercih sebebi olmaktayız.

Herhangi bir kaza veya arıza durumunda oto kurtarıcı olarak da hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan bir durumda firmamızın çekici numarası bilgisini tuşlamanız yeterli olmaktadır.

Aydın Oto Çekici Fiyatları

 

Aydın oto çekici olarak hizmet verdiğimiz firmamız bünyesinde farklı sigorta kuruluşları ile de anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bu kuruluşların en başında ise Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta gelmektedir. Sigorta şirketleri ile yaptığımız iş birliği sayesinde, firmamızdan alacağınız hizmetler de makul fiyatlarda olabilmektedir.

Çekici hizmeti, yol yardımı için çekici fiyatları farklılık gösterebilmekte olup; fiyatı belirleyen faktörler arasında sigortanın da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet fiyatlarımız piyasanın altında seyretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı