Yol Yardım

Avcılar Acil Oto Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri

Avcılar oto çekici firması olarak, her türlü vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil, dorse, tır ve diğer vasıtalar için çekici kurtarma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Haftanın yedi günü 24 saati Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İstanbul’daki artık hemen hemen her evde 2 araç olduğu ve çoğu kişinin işyerine gidip gelirken özel araç kullandığı hususu dikkate alındığında trafik yoğunluğu her geçen gün artmakta ve bu durum trafikte her gün yüzlerce aracın yolda kalması ihtimalinin daha da artmasına neden olmaktadır. Bu yoğun trafikte sizin de aracınızın trafiğin ortasında bozulması ve yolda kalması durumunda firmamız sizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti verebilmek için kesintisiz çalışmaktadır. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken bir telefon etmek. Size bir telefon kadar yakınız.

Avcılar oto çekici firması olarak değerli müşterilerimize hizmet verirken önceliğimiz müşterilerimizin ve trafikteki diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektir.

Aracınızın yolda kalması durumunda uzman ekibimizle en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek sizlere yardımcı olabilmek için Avcılar oto çekici firması olarak uzman ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Oto kurtarma çekici arayışında olanların aynı zamanda yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetlerde ilçenin tüm mahallelerinden bizi arayabileceği unutulmamalıdır.

Şirketimiz anlaşmalı otomobil firmaları için çok daha avantajlı hizmetlerden faydalanmaktadır. Çekici ücretleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi, bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. En yakın çekici konusunda aynı zamanda vinç yardım, oto lastik tamiri, iş makinesi taşıma ve diğer tüm vasıta taşıma seçeneklerinden tarafımızdan faydalanabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu hizmetler sadece oto çekici hizmeti ile sınırlı olmayıp şehir içi araç nakliyesi, acil kurtarıcı, oto yol yardımı, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, oto kurtarma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Avcılar Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Avcılar oto çekici firmamız tecrübeli ve güvenilir ekibi ile sadece Avcılar ilçesinde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda kalma durumunda firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alınabilmektedir.

Oto çekici numarası üzerinden iletişim kuran herkes en kısa sürede ihtiyaç duyduğu hizmeti sorunsuz olarak alabilme şansına sahip olmaktadır.

Avcılar Oto çekici Fiyatları

Firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Çekici fiyatları ekonomik ve profesyonel çalışmaları ile firmamız, sektöründe öncülüğünü sürdürerek hizmet vermeye devam etmektedir. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Avcılar Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Avcılar oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Tarafımızdan hizmet sunulan araç markalarının arasında ise:

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • Audi,
 • Ford
 • Honda,
 • Renault,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Seat,
 • Nissan,
 • Wolkswagen olmakla birlikte bütün araç marka ve modellerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firmamız makul fiyatları ve de alanında uzman ekibi ile müşterilerinin tümüne profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ya da Axa yol yardım ile de anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sebeple ilgili sigorta firmaları ile anlaşmaları bulunan araç sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması oldukça kazançlı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı