Yol Yardım

Ataşehir Oto Çekici ve Acil Yol Yardım Hizmetleri

Ataşehir oto çekici olarak araç kurtarma, oto çekici, araç ve vinç kiralama şirketleri gibi profesyonel hizmetler sağlıyoruz. Herhangi bir olası durum olduğunda, araba kurtarma, vinç kiralama veya araba çekme hizmetleri önemli ve acil hizmetleri sunarak araç sahiplerine hizmet veriyoruz.

Ataşehir içerisindeki tüm bölgelere 7/24 çekici hizmetleri sunuyoruz. Hafta içi, hafta sonu, gündüz veya gece hizmet vermeye devam ediyoruz. Araç markanız ve modeliniz ne olursa olsun, ister uzun ister kısa mesafe olsun, istediğiniz yere teslimini gerçekleştirmekteyiz. Bu anlayıştan hareketle müşterilerimize güven vermeye devam ederek her koşulda onlara destek olmayı sürdürüyoruz. Ayrıca hizmetlerimizin tercih edilmesinden de gurur duyuyoruz.

Ataşehir Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Ataşehir oto çekici olarak en hızlı şekilde sorununuza çözmek amacıyla hareket ediyoruz. Doğru oto kurtarma çekici sağlayan profesyonel ekibimiz ile Ataşehir ilçesinde yer alan bütün bölgelere acil yol hizmetini 7/24 her koşulda müşterilerimize ulaştırmaktayız. Aynı zamanda vinç kiralama, tekne taşıma ve yol yardımı konularında da kaliteli hizmet sunulmaktadır. Oto kurtarma firmaları arasında tercih edilen firmalardan biri olmaktan gurur duyuyor ve Ataşehir bölgesinde acil yol yardım ve oto kurtarıcı hizmeti vermeye devam ederek, müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Risk sorunlarını tamamen ortadan kaldırmayı amaçlayan bir politika izliyoruz. Bant kaydı kullanmıyor, çekici numarası arandığında size gerçek kişilerden oluşan bir çağrı merkezi sağlıyoruz, burada 7 gün 24 saat sorunları bildirebilirsiniz. Bu sektördeki amacımız sorunu olabildiğince çabuk çözmektir.

Ataşehir Oto Çekici Fiyatları

Ataşehir oto çekici fiyatları hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti verebilmek için ihtiyaçlara göre en kısa sürede yerinde personelimizle iletişime geçeceğiz. Hizmetimizin amacı, en kısa sürede yol yardımı ve araç onarım çalışmaları için doğru profesyonel çözümler sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimize 7 gün 24 saat uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

En yakın araç kurtarma aracı yanı sıra Ataşehir oto çekici firmamız sayesinde vinç yardımı, araç lastiği tamiri, iş makinası taşımacılığı ve diğer tüm taşıma olanaklarından da faydalanabilirsiniz.

Ataşehir En Yakın Çekici Firmaları

Adalar oto çekici firması olarak sadece oto çekici hizmeti değil aynı zamanda otobüs, midibüs, minibüs, tekne, kamyon oto  çekici hizmeti de sunulmaktadır.  Anlaşmalı olunan otomobil markalara yönelik acil yol yardım talepleri karşılanmaktadır. Bu markalar ise;

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Ataşehir oto çekici olarak, bu alanda yetişen profesyonel çalışanlar ile kurulmuş bir firma olarak bu pazarda kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Araba kurtarma, yol kenarı acil yardım, tekne, kamyon, araba kurtarma ve nakliye hizmetleri veriyoruz. Ayrıca acil çekme hizmeti, fason çekme hizmeti, randevu ile araçla ulaşım, şehirlerarası çekici hizmeti, motosiklet, otobüs, kamyon çekme hizmeti, akü takviye, araba lastiği değişimi gibi birçok hizmeti de vermekteyiz.

Doğa sigorta, Allianz sigorta, Axa sigorta, Anadolu sigorta gibi anlaşmalı olunan sigorta şirketlerinden talep edeceğiniz hizmetler de doğrudan tarafımıza iletilmektedir. Onlar aracılığı ile de bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özverili çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekten ve sorunları çözmekten mutluluk duyuyoruz ve başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hizmetimizin amacı, en kısa sürede yol yardımı ve araç onarım çalışmaları için doğru profesyonel çözümler sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimize 7 gün 24 saat uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Ataşehir’in tüm semt ve bölgelerine hizmet vermeye devam etmekte ve en uygun fiyat politikası ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı