Yol Yardım

Arnavutköy Oto Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri

Arnavutköy oto çekici firması olarak, Arnavutköy ve yakın ilçeler başta olmak üzere İstanbul ili sınırları içerisinde yardıma ihtiyaç duyan sürücülere profesyonel olarak hizmet sağlanmaktadır. İstanbul trafiğinde hepimiz yolda kalmış araçları gün içerisinde mutlaka görmekteyiz. Aracınızın yolda kalması veya arızalanması durumunda güvenle bizi arayabilirsiniz. Firmamız ağır vasıtalar da dahil olmak üzere tüm araçlar zaman ve gün sınırlaması olmaksızın istenilen yerden ve istenilen zaman çekilebilmektedir. Siz de firmamızı başta midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri almak için firmamızı arayabilirsiniz. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul ilinin sınırları içerisinde her ilçede hizmet vermektedir.

Arnavutköy oto çekici firması olarak bize ihtiyaç duyduğunuz bütün durumlarda en kısa süre içerisinde aracınızın bulunduğu yere ulaşılmak ve gerekli olan hizmeti sizlere sunmak için alanında uzman ekibimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Pazar günleri ve diğer tatil günlerinde de bizlere her an ulaşabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda firmamızı aramanız ve konum bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak ve sorunuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için yardımınıza gelecektir.

Oto kurtarma çekici talebinde bulunanların aynı zamanda yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetlerde İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinden bizi arayabileceği unutulmamalıdır.

Firmamız anlaşmalı otomobil firmaları için daha uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Çekici ücretleri konusunda tüm bilgilere de numaramızı çevirerek ulaşabilir ve de bizden detaylı bilgileri alabilirsiniz. En yakın çekici konusunda da hem vinç yardım hem oto lastik tamiri hem de iş makinesi taşıma ve diğer tüm taşıma gibi birçok konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu hizmetler sadece oto çekici hizmeti ile sınırlı olmayıp vinç kiralama, oto kurtarıcı, acil kurtarıcı, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, oto yol yardımı, vinç yardım, şehir içi araç nakliyesi, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermektedir.

Arnavutköy Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Arnavutköy oto çekici firmamız tecrübeli ve güvenilir ekibi ile İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda karşılaşabileceğiniz her bir durumda firmamızdan güvenle hizmet alınabilirsiniz.

Arnavutköy Oto çekici Fiyatları

Arnavutköy oto çekici firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Şirketimiz siz değerli müşterilerine hizmet verirken öncelikli görevimiz trafikte müşterilerimiz ve diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve sizlere en uygun fiyata en hızlı hizmeti vermektir.

Arnavutköy Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Arnavutköy oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Arnavutköy oto çekici firmamız tarafından hizmet sunulan araç markaları:

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Wolksvagen,
 • Audi,
 • Ford
 • Nissan olmakla birlikte bütün araç marka ve modellerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz, ek olarak Axa yol yardım ile de anlaşmaları mevcuttur. Bu sebeple belirtilen sigorta şirketleri ile var olan anlaşmanız var ise bizi aramanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda alacağınız hizmet oldukça ekonomik olmaktadır. Oto çekici firmamız müşteri memnuniyetinin daimi olarak sağlanması adına uygun fiyat politikasını sürekli olarak güncel tutacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı