Yol Yardım

Amasya Oto Çekici ve Yol Yardım Servisi

Amasya oto çekici firması olarak Amasya ili sınırları içerisinde yolda kalmış olan ya da yolda çeşitli mağduriyetler yaşamış olan, yardıma ihtiyaç duyan sürücülere profesyonel olarak hizmet sağlanmaktadır. Ağır vasıtalar da dahil olmak üzere tüm araçlar istenilen yerden ve istenilen zaman çekilebilmektedir. Midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon ve tır dorse gibi araçların tamamı yol yardım hizmetleri, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri kapsamında istenilen yerden alınıp, istenilen yere taşınabilmektedir. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere faaliyet gösteren firmamız Amasya ilinin sınırları içerisinde her ilçede hizmet vermektedir. Ayrıca gerekli durumlarda en kısa süre içerisinde aracın bulunduğu yere ulaşılmakta ve gerekli olan hizmet sağlanmaktadır.

Amasya oto çekici firmamızın herhangi bir zaman ya da saat kısıtlaması da bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyacı olan tüm sürücülere, tüm araçlar için birbirinden farklı yol yardım hizmetleri tarafımızdan sunulmaktadır. Yalnızca oto çekici hizmetiyle kısıtlı olmayan firmamız vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri hizmetlerini de ihtiyaç durumunda sunmaktadır.

Amasya Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

 

Amasya oto çekici firmamız kaliteli hizmetiyle Amasya’da ön plana çıkmaktadır. Amasya’nın tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız sağladığı profesyonel hizmet sayesinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alınabilmektedir.

Amasya’nın tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız kesintisiz olarak yol yardım gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyan herkes, tatil günü fark etmeksizin günün 24 saatinde oto çekici numarası üzerinden iletişim kurarak hizmet alabilmektedir. Oto çekici numaramız üzerinden iletişim kuran herkes en kısa sürede ihtiyaç duyduğu hizmeti sorunsuz olarak alabilme şansına sahip olmaktadır.

Amasya Araç Kurtarma Fiyatları

 

Genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat oto çekici firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Uyguladığımız fiyat politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktayız. Sonuç olarak hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayan kişiler, gerekli olması durumunda aranması için telefon numaralarımızı araçlarında bulundurmalıdır.

Firmamız tarafından araç kurtarma ve yol yardım hizmetleri de kesintisiz olarak sağlanmaktadır. Dolayısı ile Amasya’da yaşayan ya da sürekli olarak Amasya üzerinden seyahat gerçekleştiren sürücülerin araçlarında telefon numaramız bulundurulmalıdır. Çekici fiyatları ekonomik olduğu için ve profesyonel hizmet verildiği için firmamız sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir.

Amasya Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

 

Amasya oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Dolayısı ile hizmet verdiğimiz araçlarda marka ayrımı da yapmıyoruz. Bu sebeple her markadan ve modelden araca gerekli olan hizmeti bir telefon ile sağlıyoruz. Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalarının başlıcaları; Mercedes, Dacia, BMW, Peugeot, Toyota, Honda, Renault, Seat, Wolksvagen, Audi, Ford ve Nissan olmaktadır.

Her sürücüye hizmet sağlayan firmamız hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması oldukça karlı ve de avantajlı olmaktadır. Amasya oto çekici firmamız müşteri memnuniyetinin daimi olarak sağlanması adına uygun fiyat politikasını sürekli olarak güncel tutacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı