Yol Yardım

Aliağa Oto Çekici

Aliağa oto çekici hizmetlerimiz ile İzmir’in Aliağa İlçesi’nde yolda kalmış olan araç sahiplerinin ve de araç sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Aliağa oto çekici firmamız aliağa’nın her yerinde hizmet vermektedir. Firmamız tarafından tüm motorlu araçlar bulunduğu yerden alınmakta ve sürücüler tarafından belirtilmiş olan yere teslim edilmektedir. Eğer sizde İzmir’in ilçesi olan Aliağa’da yaşıyorsanız veya Aliağa ilçesinde yolda kaldıysanız firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Aliağa oto çekici firmamız kalitesi ile ön plana çıkmış olan bir firmadır ve firmamız İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca oto çekim işlemleri yalnızca binek araçlarda değil ağır vasıta, tır, kamyon, tır dorse, minibüs, motosiklet, tekne ve midibüs araçlarda da geçerli olmaktadır. Kısacası hangi araca sahip olursanız olun ya da hangi tip aracı kullanıyor olursanız olun çekici ihtiyacı duyduğunuzda Aliağa oto çekici firmasından destek alabilirsiniz.

Haftanın Her Günü Aliağa Oto Çekici

Oto çekici firmaları arasında bulunan ve İzmir’in en fazla tercih edilen oto çekici firması olan Aliağa oto çekici tüm müşterilerine haftanın her gününde ve günün 24 saatinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Hangi araçla olursa olsun yolda kalınması durumunda Aliağa oto çekici firmasına ulaşılabilmektedir. Çünkü Aliağa oto çekici firmasının müşteri hizmetleri 24 saat boyunca aktif olarak çalışmaktadır.

 

Hangi araçla, ne zaman ve nerede yolda kalınacağı belli olmamaktadır. Kimi zaman benzin istasyonu bulunamaması ve benzinin bitmesi durumunda, kimi zaman aracın arızalanması durumunda, kimi zaman da kaza yaşanması durumunda araç sürücüleri oto çekici hizmetlerine başvurmak durumunda kalabilmektedir. Bu sebeple yolda kalmamak ve mağdur olmamak için araç sürücülerinin Aliağa oto çekici numarası bilgisini araçlarında bulundurulması gerekmektedir. Çünkü Aliağa oto çekici firması kesintisiz olarak hizmet verdiği için bir telefonla sürücülerin yanında olacaktır.

Aliağa Oto Çekici Firması Hizmetleri

Aliağa oto çekici firması, oto çekim işlemleri ile ön plana çıkmış olan bir firmadır fakat hizmetleri bununla sınırlı değildir. Oto çekici hizmetinin dışında firmamız tarafından araç kurtarma ve yol yardımı gibi hizmetler de verilmektedir. Dolayısı ile araç sahiplerinin ve araç sürücülerinin yolda yaşayabilecekleri her durum karşısında Aliağa oto çekici firması hızla olay yerine gelecek ve ihtiyaçları giderecektir.

 

Aliağa oto çekici firması tarafından verilen hizmetlerin bazıları şunlardır; vinç kiralama, tekne taşıma, oto lastik bakımı, tekne taşıma, vinç taşıma ve oto lastik yol yardımı. Görüldüğü üzere araç tipi ne olursa olsun yolda yaşanabilecek aksilikler durumunda Aliağa oto çekici firmasından yararlanabilmektedir.

Aliağa Oto Çekici Fiyatları

Aliağa oto çekici fiyatları talep edilecek olan hizmetin türüne ve de katedilecek yolun uzunluğuna göre farklılıklar göstermektedir. Çünkü her araç tipine ve gidilecek yola göre fiyat politikası farklı şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle Aliağa oto çekici firmasının fiyatları hakkında bilgi sahibi olunabilmesi için firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Aliağa oto çekici firmamızın müşteri temsilcileri her an, her zaman sürücülerin yanında olmakta ve telefonda verilecek olan hizmet karşılığında talep edilecek olan fiyatı bilgilerinize sunmaktadır.

 

Aliağa oto çekici firmasında birbirinden farklı hizmetler olduğu gibi tüm araçlar için de bu hizmetler sağlanmaktadır. Araç tipi ne olursa olsun ve de araç markası ne olursa olsun firmamız tarafından tüm yol yardım ve araç kurtarma oto çekici hizmetleri verilmektedir. Hizmet vermekte olduğumuz araç markalarının başında; BMW, Dacia, Toyota, Honda, Ford, Nissan, Mercedes, Audi, Volkswagen, Seat ve Renault bulunmaktadır. Bu markalar dışındaki tüm araçlar için de firmamız tarafından güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Ayrıca firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu nedenle Doğa Sigorta ve Allianz sigorta müşterileri yolda kaldıkları zaman direkt olarak firmamıza yönlendirilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı