Yol Yardım

Aksaray Oto Çekici Kurtarma Yol Yardım

Aksaray oto çekici firmamız; profesyonel olarak çalışan iş arkadaşlarımız ve çok sayıda çekici araçlarımız ile siz değerli müşterilerimiz için kusursuz bir hizmet verebilmeyi hedeflemektedir. Araçların tipi her ne olursa olsun ulaşım sıkıntısını ortadan kaldıran en önemli unsurların başında gelecektir. Ancak herhangi bir olumsuz neden dolayısıyla araç kurtarma ya da yol yardımı hizmetlerine gerek duyulabilmektedir.

Birçok müşterinin en önemli kaygılarından bir tanesi bu süreçte daha büyük olumsuzluklarla karşılaşarak aracın zarar görmesi ve sürücünün mağdur olması olacaktır. Başarılı firmamız ve kaliteli hizmetimiz sayesinde Oto çekici firmaları arasında önemli bir konumda olduğumuz bilmekte ve bu vasfımızı sürdürmekte var gücü ile çalışmaktayız.

Güven veren hizmet içeriğinin yanı sıra en uygun fiyat garantisi ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu bağlamda müşterilerimizin oto kurtarıcı firması arayışına son vererek bir telefon ile bize ulaşabilmesi en etkin ve uygun hizmeti alabilmeleri adına ilk adım olacaktır.

Aksaray Oto Çekici ve 7/24 Kesintisiz Hizmet

 

Aksaray oto çekici firmamızdan istediğiniz tarihte hizmet alabilmeniz mümkün olabilecektir. Araç kurtarma ve yol yardımı hizmetinde kesintisiz bir hizmet sağlanmaktadır. Bu nedenle hafta sonları, resmi tatiller, gece yarısı dahi, aracın sevki için hizmet verilebilmektedir.

Kesintisiz hizmet verilmesi aracın olmadık durumlarda yolda kalmasında araç sürücüsünün yaşayacağı zorlukların aşılabilmesini sağlayacaktır. Çekici fiyatları olarak sunmuş olduğumuz düşük meblalar aldığınız hizmet kalitesi karşılığında avantaj elde edebilmenizi ve cebinizi yormamanızı sağlayacaktır. Bu noktada amacımız müşteri memnuniyetini oluşturarak güven çerçevesinde hizmet verebilmek olacaktır. Aksaray’da çekici hizmeti verdiğimiz noktalar arasında;

 • Aksaray il merkezi,
 • Ağaçören,
 • Ortaköy,
 • Sarıyahşi,
 • Sultanhanı,
 • Güzelyurt,
 • Gülağaç gibi bölgelerin tüm adreslerine intikal edilebilmektedir.

Oto çekici firmaları arasında önemli bir yere sahip olan kuruluşumuz, profesyonel bir ekip ve son teknoloji araçlarla çalışmaktadır. Bizimle irtibat kuran müşterilerimiz için yalnızca oto kurtarıcı ve yol yardım hizmeti değil vinç kiralama, vinç yardım, iş makinesi taşıma, tekne taşıma, oto lastik yol yardımı, oto lastik tamiri gibi alternatif hizmetlerde verdiğimizi söylememiz mümkün olabilmektedir.

Aksaray Oto Çekici Fiyatları

 

Aksaray oto çekici fiyatları hizmet içeriğine göre birbirinden farklı olacaktır. Firmamız bazı kuruluşlarla anlaşmaya sahiptir. Bu anlaşma kapsamı üzerinden başvuran müşterilerimizin firmamızın güncel fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla hizmet alacağını söyleyebilmek mümkün olacaktır.

Ancak çalışma koşullarımızın müşteri memnuniyetine öncelik vermesi gereği, anlaşmanız olsun ya da olmasın uygun fiyat içeriği ile tüm hizmetleri verdiğimizi bilmenizi isteriz. Firmamızda hangi hizmetin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız, online ya da sahalarımızda çalışan personelimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Aksaray Konumunuza En Yakın Oto Çekici Hizmetleri

 

Aksaray oto çekici firmamız müşterilerimizin kaygılarına ve bekleme süresine son verebilmektedir. En yakın çekici hizmetini sunan firmamız, adres ya da konum bilgilerinizi yollamanız halinde size bulunduğunuz noktaya en yakın çekicimizi gönderecektir.

Böylece bekleme süreniz önemli ölçüde azalacak ve durumunuz kısa süre içerisinde çözümlenebilecektir. Aracınız alındıktan sonra talep ettiğiniz adrese ulaşımı sağlanır. Aracınızın tamiri, bakım ya da onarım işlemlerini belirttiğiniz adreste yaptırarak aracınızın yeniden trafiğe çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aksaray oto çekici firmamızın hizmet verebileceği araç markaları arasında;

 • Toyota,
 • Renault,
 • Peugeot,
 • Honda,
 • Scoda,
 • Nissan,
 • Seat,
 • BMW,
 • Mercedes,
 • Wolksvagen, gibi birçok önde gelen markalar bulunmaktadır.

Bu araç markaları arasında bazı markalar ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bunun yanı sora Allianz, Axa yol yardım, Doğa sigorta gibi sigorta kuruluşları ile de aktif bir anlaşmamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kurumlarca yönlendirmeniz hem sistematik hem de çok daha uygun fiyatlarla hizmet alabilmenizi sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı