Yol Yardım

Adalar Oto Çekici 7/24 Yol Yardım

Adalar oto çekici firması olarak, ağır vasıta, tekne, vinç, otomobil, tır, dorse ve diğer birçok vasıta için çekici kurtarma hizmeti veriyoruz. 7/24 Adalar’a sunulan bu hizmetler en uygun ve de avantajlı fiyatlar ile verilmektedir. Aynı zamanda araç kurtarma, oto lastik yol yardım, yol yardım gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Firmamız anlaşmalı oto firmalarına daha uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Güncel çekici ücretleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri almak için bizi arayabilirsiniz. En yakın çekici ihtiyacında olduğunuzda ve çekici ararken firmamız sayesinde vinç yardımından, lastik tamirlerinden, iş makinelerinin taşınmasından ve diğer tüm taşıma seçeneklerinden ihtiyacınız olan her konuda faydalanabilirsiniz.

Adalar Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Adalar oto çekici şirketimiz, vinç kiralama, tekne taşıma ve yol yardımı konularında eksiksiz bir dizi tatmin edici hizmet sunmaktadır. Oto kurtarma firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmaktan gurur duyarken, aynı zamanda bu bölgelere acil yol yardım hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Günün her saati, haftanın her günü fark etmeksizin bulunduğunuz konumu bizimle paylaşmanız size yardım edebilmemiz konusunda yeterli olacaktır. Ayrıca çekici numarası ile de bize ulaşmanız durumunda yine şirketimizle karşılaşacak ve talep ettiğiniz birçok hizmetleri tarafımızdan en kısa sürede karşılamış olacaksınız. Böylece hem yol güvenliğiniz hem de aracınızın güvenliği en hızlı şekilde sağlanacak ve de aracınızın talep ettiğiniz yere ulaşımı da yapılacaktır.

Adalar Oto Çekici Fiyatları

Adalar oto çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, talep ettiğiniz hizmetler ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her an çevrimiçidir ve gelen talepleri mümkün olan en kısa sürede saha personeline iletirler. Bu sayede yol yardımı ve profesyonel araç kurtarma çalışmalarından yararlanma imkanına sahip olursunuz.

Firmamız, anlaşmalı araç firmalarına daha uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca fiyat ile ilgilendiğiniz tüm detayları bulmak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. En yakın araç kurtarma aracı ararken firmamız sayesinde vinç yardımı, araç lastiği tamiri, iş makinası taşımacılığı ve diğer tüm taşıma seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Adalar En Yakın Çekici Firmaları

Adalar oto çekici firmamız her alanda en yakın çekici hizmetine ulaşmanızı sağlar. Müşterilerimizin anlaşmalı olduğumuz otomobil markaları hakkında da bilgi almaları gerekiyorsa aşağıdaki markalara yönelik acil yol yardım taleplerini bizimle paylaşabilirler;

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Ayrıca çekicilerin hangi sigorta şirketi ile anlaşması olduğunun da bilinmesi gereklidir. Doğa Sigorta ve Allianz sigorta, Axa yol yardımı gibi şirketlerinden talep ettiğiniz hizmetler de doğrudan firmamıza iletilecektir.

Bu nedenle Adalar oto çekici firmamız Adalar’ın her bölgesinde ağır vasıta, otobüs, yardımcı mal, minibüs, kamyon, midibüs, treyler, motosiklet, gemi, tekne ve çeşitli araçların taşınması için çalışmalarını sürdürmektedir. Kusursuz hizmet ve en uygun fiyat politikası ile yola çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman amaç edinmiş ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Adalar oto çekici hizmetleri için tercih edilen firmalardan biri olarak, müşterilerimize güvenilir hizmetler ve hızlı çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu doğrultuda doğru fiyat politikası ile hizmet vermeyi sürdürerek anlaşmalı olduğumu sigorta firmaları ile fiyat konusunda hem sigorta şirketinizden ve hem de bizden oto çekici ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamız sunmuş olduğu kusursuz hizmet ve en uygun fiyat politikası ile her zaman müşterileri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi sürdürmeyi hedeflemektedir. Yolculuk sırasında meydana gelebilecek çeşitli rahatsız edici koşullara, araba kurtarma çekici ve yol yardımı gereksinimlerine ekonomik ve hızlı çözümleri ile her daim müşterilerinin yanında bulunmaya devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı